Nasze sukcesy

Sezon 2016

Trzy medale na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

10 września w Zamościu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Agrosu Chełm zdobywając trzy medale. Najwazniejszy złoty medal zdobyła Katarzyna Maciejewska w biegu na 600 m osiągając czas 1;40.06. Brązowy medal w biegu na 200 metrów Przez Płotki zdobyła Aleksandra Ziętko. Czas jaki uzyskała to 31.71. Ostatni z medali zdobyła sztafeta młodziczek 4 x 100 metrów. Zawodniczki stanęły na najniższym stopniu podium w składzie: Katarzyna Magryta, Martyna Fabiańczyk, Agata Słomka i Martyna Daszuk, a czas naszej sztafety  to 53.51 s.

Brązowy medal na Krajowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Zamość 2016

W dniach 3-5 czerwca w Zamościu odbyły się Krajowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS. Najlepiej z zawodników Agrosu Chełm spisała się Paulina Zielińska, która w biegu na 400 m zdobyła brązowy medal. Czas jaki osiągnęła to 57.95 s.

Brązowy Medal na Młodzieżowych Mistrzotwach Polskiw  biegu na 10 000 m w Postomino.

23 kwietnia na stadionie w Postomino odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w biegu na 10 000 metrów. Zakończyły się one ogromnym sukcesem dla naszego zawodnika Aleksandra Kuśmierza. Udało mu się zdobyć brązowy medal osiagając czas 30.39.64.
Sezon 2015

Brązowy medla na Mistrzostwach Polski Młodzików 2015 w Radomiu

W dniach 26-27 września na stadionie w Radomiu odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w lekkiej atletyce. Ogromną niespodziankę sprawiła zawodniczka Agrosu Chełm Paulina Zielińska. Wygrywając swoją serię i osiągając czas 40.91 zdobyła brązowy medal i stanęła na najniższym stopniu Mistrzostw.

Pięć medali na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Białystok 2015

W dniu 12 września na stadionie w Białymstoku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w lekkiej atletyce. Bardzo dobrze spisały się zawodniczki Agrosu Chełm, które zdobyły pięc medali. Najlepiej spisała się Paulina Zielińska, która wygrała na dystansie 300 metrów z czasem 41.91, a także zajmując trzecie miejsce w biegu na 100 m, osiągając czas 13.17. Brązowy medal w biegu na 300 m Przez Płotki zdobyła Aleksandra Ziętko, osiągając czas 50.53. Na najniższym stopniu podium stanęła także Natalia Misiura, która w pchnięciu kulą osiągnęła wynik 10.38. Ostatni medal tego dnia zdobyła sztafeta 4 x 100 m, kótra pobiegła w składzie: Katarzyna Maciejewska, Gabriela Mech, Agata Słomka i Klaudia Pawlik. Czas jaki osiągnęły nasze zawodniczki to 56.30.

Sezon 2012

Siedem medali na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

16 września w Zamościu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej atletyce, nasi zawodnicy spisali się rewelacyjnie zdobywając siedem medali , trzy złote , dwa srebrne i dwa brązowe.
Nasi medaliści :
Złoto:
Konrad Kozłowski - dwa ( 110 m ppł-16.95 , skok wzwyż 170 cm )
Przemysław Oleszczyński - ( 100 m - 11.52 )
Srebro:

Przemysław Oleszczyński - ( 300 m - 37.84 )
Natalia Tustanowska - ( 300 m - 44.08 )
Brąz:
Aleksandra Byś - ( 1000 m - 3:05.47 )
Natalia Tustanowska - ( 100 m - 13.23 )

Wicemistrzostwo Polski Juniorów Młodszych

Aleksander Kuśmierz wywalczył tytuł wicemistrza Polski w biegu na trzy kilometry podczas rozgrywanej w Krakowie w dniach 20-22 lipca 2012 roku XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Czas jaki pozwolił mu na zdobycie medalu to 8:48.24.

Cztery medale na Mistrzostwach Polski LZS 2012

W zawodach rozgrywanych w dniach 9-10 czerwca 2012 roku na stadionie w Siedlcach zawodnicy Agrosu zdobyli 4 medale. Dwa srebrne medale za bieg na 1500 metrów i 3000 metrów zdobył Aleksander Kuśmierz. Srebrny medal za bieg na 100 metrów zdobył Damian Leszczyński. Ostatni medal tym razem brązowy zdobyła Monika Kosz za bieg na 800 metrów.

Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych
w Biegach Przełajowych
W zawodach rozgrywanych 23 marca 2012 roku w Szczecinie Aleksander Kuśmierz stanął na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Polski wygrywając bieg na 5 kilometrów.
Strony www dla firm - szybko i za darmo!